Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Konuk öğrencilerden Başkan Bozbey’e ziyaret

22.04.2015 14:28
Google+ ile paylaş
Avrupa Birliği’nin Comenius (Okul Eğitimi) Programı kapsamında İtalya, Yunanistan, İngiltere ve Polonya’dan Bursa’ya gelen öğrenci ve öğretmenler Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret etti.

Avrupa Birliği’nin okul ortaklıkları kurulması, öğretmen ve öğrenci değişimi yapılması, deneyimlerin paylaşılması amacıyla uygulamaya koyduğu Comenius (Okul Eğitimi) Programı kapsamında Yunanistan, İtalya, Polonya ve İngiltere’den öğrenci ve öğretmenler Bursa’ya geldi. Nilüfer Belediyesi Rotary İlkokulu’nun da ortakları arasında olduğu ‘Hepimiz Farklıyız Hepimiz Aynıyız’ başlıklı proje kapsamında Bursa’ya gelen konuk öğrenci ve öğretmenler Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i de makamında ziyaret etti. Ziyarette Nilüfer Belediyesi Rotary İlkokulu idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri de yer aldı.

 

Başkan Bozbey, AB Projesi’nin,  öğrencilere büyük katkısının yanında kültür değişimi açısından da önemine dikkat çekti. Nilüfer Belediyesi’nin de bu tür projelerin her zaman destekçisi olduğunu belirten Başkan Bozbey, konuk öğrencilere Bursa hakkındaki izlenimlerini de sordu. İzlenimlerini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaşan öğrenciler keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Başkan Bozbey de konuk öğrenci ve öğretmenlere ziyaretin anısına armağanlar verdi.

 

Nilüfer Belediyesi, konuk öğrenci ve öğretmenleri daha akşam yemeğinde ağırladı. Yemeğe Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazlı Yazgan ile Dış İlişkiler Büro Sorumlusu Hasan Karadayı da eşlik etti.

  • Konuk öğrencilerden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Konuk öğrencilerden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Konuk öğrencilerden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • Konuk öğrencilerden Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016