Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” turneye çıktı

29.05.2015 10:03
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi 'Tiyatro', tiyatro izleyicisinden büyük beğeni alan “Eşeğin Gölgesi” isimli oyunla turneye çıktı. Oyun ilk olarak Bandırma’da izleyici ile buluştu.

Nilüfer Belediyesi  “Tiyatro” başarılı geçen sezonun ardından şimdi de turnede tiyatro meraklıları ile buluşuyor. Sezon boyunca Bursa’da büyük ilgi gören, İstanbul’da da iki defa izleyici ile buluşan  “Eşeğin Gölgesi” isimli oyun 14 Haziran’a kadar farklı kentlerde izleyicilerin karşısına çıkacak.

 

Ali Düşenkalkar’ın yönettiği, Haldun Taner’in yazdığı oyun ilk olarak Bandırma’da sahnelendi. 26. Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali’nde açık havada sahneye konan oyun, soğuğa rağmen büyük ilgi gördü. Oyuncular oyun sonunda ayakta alkışlandı. Bandırma Belediye Başkanvekili Zerin Eken de sahnede Yönetmen Ali Düşenkalkar’a plaket vererek tüm oyuncuları kutladı.

 

Haldun Taner’in 100. doğum yılı anısına Nilüfer Belediyesi  “Tiyatro”  tarafından sahneye konan “Eşeğin Gölgesi”  30 Mayıs’ta Keşan, 31 Mayıs’ta Uzunköprü, 1 Haziran’da Babaeski, 2 Haziran’da Kırklareli, 10 Haziran’da Ayvalık, 11 Haziran’da Edremit, 12- 13 Haziran’da Dikili, 14 Haziran’da da Bornova’da tiyatroseverlerin karşısına çıkacak.

  • Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” turneye çıktı
  • Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” turneye çıktı
  • Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” turneye çıktı
  • Nilüfer Belediyesi “Tiyatro” turneye çıktı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016