Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Şampiyonluk kupasını Başkan Bozbey’e getirdiler

02.06.2015 10:53
Google+ ile paylaş
Samsun’da düzenlenen Türkiye İller Arası Kung-Fu Şampiyonası’nda Bursa’yı en iyi şekilde temsil eden sporcular sevinçlerini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile paylaştı.

Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen 19 Mayıs Uluslararası Gençlik Wushu Kungfu Şampiyonası’nda Bursa’yı en iyi şekilde temsil ederek şampiyonluk kupası alan liseli sporcular Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde ziyaret etti.

 

Sporcular kazandıkları şampiyonluk kupasını, Bursa Wushu Kung-fu İl Temsilcisi Ayhan Korkmaz ve Bursa İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Toker ile birlikte Bozbey’e getirdi.

Çocukların sporun ve kültür sanatın içerisinde bulunmasının önemine dikkat çeken Başkan Bozbey, genç sporcuları tek tek kutlayarak sporun bir yaşam biçimi haline gelmesi gerektiğini söyledi. Başkan Bozbey, “Çocuklarımızı spora ve kültüre yönlendirmemiz lazım. Böylece sağlıklı bir toplum ve yaşanabilir kentler oluşturabiliriz. Benim gençlere tavsiyem spor yaşamınızın parçası olması lazım. Belki şuanda zorluklar çekebilirsiniz ama ileriki dönemde inanılmaz faydalarını göreceksiniz” diye kaydetti.

 

Bursa Wushu Kung-fu İl Temsilcisi Ayhan Korkmaz da Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.

 

Samsun'un Bafra ilçesinde düzenlenen 19 Mayıs Uluslararası Gençlik Wushu Kungfu Şampiyonası’na 60'ı Türkiye'den olmak üzere, Bosna Hersek, Hırvatistan, İtalya, İran, Irak, Yunanistan ve Azerbaycan'dan 400'e yakın sporcu katıldı.

  • Şampiyonluk kupasını Başkan Bozbey’e getirdiler
  • Şampiyonluk kupasını Başkan Bozbey’e getirdiler
  • Şampiyonluk kupasını Başkan Bozbey’e getirdiler

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016