Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Dağ bisikleti yarışlarında Nilüfer’e bir ödül daha

02.06.2015 12:15
Google+ ile paylaş
Isparta’da yapılan Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı’nda Nilüfer Belediyespor Kulübü’nden Sinan İli ikinci olarak Nilüfer’e getirdiği madalyalara bir yenisini ekledi.

Nilüfer Belediyespor Kulübü bisikletçileri katıldıkları yarışlardan başarıyla dönüyor. Isparta’da düzenlenen Uluslararası Dağ Bisikleti Yarışı’ndan da Nilüfer Belediyesporlu bisikletçiler ödülle döndü.

 

C3 klasmanı yarışına aralarında Bursa’nın da bulunduğu 18 ilden katılım gerçekleşti. Müsabakalarda toplam 103 sporcu yer aldı. Nilüfer Belediyespor’dan Elite Erkek kategorisinde 2 sporcu, Genç Erkek kategorisinde 3 sporcu, U17 kategorisinde 2 sporcu olarak toplamda 7 sporcu katıldı. Yarışta Nilüfer Belediyesporlu bisikletçiler dereceye girmek için zor parkurda yoğun çaba gösterdi.

 

Büyük mücadeleye sahne olan yarışlarda Nilüfer Belediyespor’dan Sinan İli U17 kategorisinde 2. oldu. İli, Nilüfer Belediyespor adına kürsüde yer alarak herkesi gururlandırdı.

 

Nilüfer’e madalya ile dönen bisikletçiler 21 Haziran’da Ankara Kızılcahamam’da düzenlenecek olan Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonası’ndan da ödülle dönmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016