Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den demokrasi vurgusu

07.06.2015 15:40
Google+ ile paylaş
25. Dönem milletvekili genel seçiminde sandığa giderek oyunu kullanan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey demokrasi vurgusu yaptı ve seçimlerin tüm ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 7 Haziran genel seçimleri dolayısıyla eşi Seden Bozbey ve çocukları Meriç ile birlikte sandık başına gitti. Ailesiyle birlikte Özlüce Ahmet Muharrem Uğur İlkokulu’na gelen Başkan Bozbey ve eşi Seden Bozbey, 1330 numaralı sandıkta oylarını kullandılar.

 

Oy kullanma işlemlerinin ardından Özlüce Ahmet Muharrem Uğur İlkokulu’nda bulunan sandık ve güvenlik görevlileriyle görüşen Başkan Bozbey, demokrasi vurgusu yaparak çağdaş Türkiye’nin geleceğinin temellerinin seçimle atılacağını kaydetti. Bozbey, “Seçimin ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnanıyorum ki bugün demokrasi kazanacaktır. Demokrasinin ilerlemesi, demokrasinin gelişmesi için seçimler çok önemli. Vatandaşlarımız da Türkiye’nin geleceğini düşünerek çağdaş Türkiye’nin geleceğine imza atmak üzere bugün sandık başına koştu. Ben de çağdaş bir Türkiye’nin geleceğine dair imzamı attım, oyumu kullandım ve bundan sonra artık söz sandıktan çıkacak neticeye kalmıştır” şeklinde konuştu.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016