Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’e ‘‘Üstün Hizmet Ödülü’’

25.06.2015 15:55
Google+ ile paylaş
Lions 118 K Çevre Yönetimi Federasyon Başkanı Nejat Yahya, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek Bursa’da ilk Alzheimer Hasta Konuk Evi Projesi’ne verdiği desteklerden dolayı Üstün Hizmet Ödülü verdi.

Başkan Yardımcıları Turgay Erdem ve Nazlı Yazgan da Alzheimer Hasta Konuk Evi Projesi’ne desteklerinden dolayı Üstün Hizmet Ödülü aldı.

 

Başkan Bozbey’e katkılarından dolayı teşekkür eden Lions 118 K Çevre Yönetimi Federasyonu Başkanı Nejat Yahya, geçtiğimiz aylarda temeli atılan ve Bursa’da bir ilk olan Alzheimer Hasta Konuk Evi’nin çalışmalarının hızla sürdüğünü belirtti.

 

Verilen ödülden memnuniyet duyduğunu dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de inşaatın bir an önce biterek faaliyete geçmesini arzu ettiklerini söyledi.

 

Bozbey, ‘Toplumumuzda bu hastalık çok yaygın. Yıllardır engelli çocuklarımızı sakladığımız gibi bu hastalarımızı da saklıyoruz. İnsanlık adına çok faydalı bir projeye hep birlikte imza attık. İnşallah bir an önce bitirip faaliyete geçiririz’ diye kaydetti.

  • Başkan Bozbey’e ‘‘Üstün Hizmet Ödülü’’
  • Başkan Bozbey’e ‘‘Üstün Hizmet Ödülü’’
  • Başkan Bozbey’e ‘‘Üstün Hizmet Ödülü’’

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016