Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor basketbolda da boy gösterecek

10.07.2015 17:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor, bu yıl ilk kez mücadele edeceği Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi hazırlıklarına 4 genç basketbolcuyu renklerine katarak başladı.

Voleybol ve hentbolda elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Nilüfer Belediyespor, bu yıl Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde boy göstermeye hazırlanıyor. 2015-2016 Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi hazırlıklarını sürdüren Nilüfer Belediyespor, Tolga Kökle, Ömer Faruk Ermat, Eren Ulukök ve Mehmet Çolak ile 1’er yıllık sözleşme imzaladı.

 

Nilüfer Belediyespor Üçevler Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Ali Karamık, hedeflerinin iki lige çıkmak olduğunu kaydetti. Kulüp Başkanı Karamık, “Kulüp olarak voleybol ve hentboldan sonra basketbolda da yer alarak Bursa’yı yeniden basketbolun merkezi haline getirmek istiyoruz. Güçlü bir kadro oluşturarak 2. Lig’e çıkmayı hedefliyoruz. Transfer ettiğimiz sporcular eminim tecrübelerini sahaya yansıtarak kulüp olarak hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

 

Nilüfer Belediyespor Erkek Basketbol Takımı’nın baş antrenörlüğü Mehmet Sezen’e emanet edilirken, takım antrenörlüğünü de Serkan Usta ve Eren Arhan üstlendi.

 

Nilüfer Belediyespor Erkek Basketbol Takımı antrenmanlara Ağustos ayı içerisinde başlayacak.

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016