Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Grup Mecaz Nilüfer’i coşturdu

11.07.2015 16:48
Google+ ile paylaş
Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı öğretim üyeleri tarafından kurulan Grup Mecaz, Nilüfer Belediyesi Ramazan Sokağı’nda sahne alarak katılımcılara keyifli bir gece yaşattı.

Barış ve kardeşliğin simgesi Anadolu Arastası projesine üye derneklerin yöresel lezzet ve kültürlerinin bir araya geldiği Ramazan Sokağı, her akşam iftardan sonra çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 

Geleneksel Ramazan eğlencelerini Nilüfer sokaklarına taşıyan Nilüfer Belediyesi, İhsaniye Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan Ramazan Sokağı’nda farklı grupları yurttaşlarla buluşturuyor.

 

Ramazan ayı boyunca çok sayıda renkli etkinliğin gerçekleştiği sahnede bu defa Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuarı öğretim üyeleri tarafından kurulan Grup Mecaz yer aldı. Birbirinden hareketli şarkılarıyla Nilüferliler’e unutulmaz bir gece yaşatan Grup Mecaz, Yalelli ve Derun isimli albümlerinden çok sayıda eser seslendirdi. Konsere katılanlar Grup Mecaz’ın seslendirdiği eğlenceli parçalara güzel bir Ramazan gecesi yaşadı.

  • Grup Mecaz Nilüfer’i coşturdu
  • Grup Mecaz Nilüfer’i coşturdu
  • Grup Mecaz Nilüfer’i coşturdu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016