Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Anadolu Arastası Dernekleri’ne plaket

07.08.2015 09:51
Google+ ile paylaş
Bu yıl Cumhuriyet Meydanı’ndaki ‘Ramazan Sokağı’nda stant açan Anadolu Arastası bünyesindeki hemşehri derneklerinin başkanlarına Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey tarafından teşekkür plaketi verildi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Anadolu Arastası’na üye hemşehri derneklerinin başkanlarına birlik, beraberlik, dayanışma ve coşku içinde geçirilen Ramazan ayına katkı koydukları için teşekkür ederek bu projenin diğer belediyelere de örnek olduğunu söyledi.

 

Anadolu Arastası’nın örnek alınması gereken, barışı tam anlamıyla tarif eden bir proje olduğunu vurgulayan Başkan Bozbey, “Anadolu Arastası’na üye derneklerimize teşekkür ediyorum. Biz, Anadolu Arastası projesiyle aslında Türkiye’yi ve Balkanlar’dan Kafkaslar’a olan barışın projesini oluşturuyoruz. Anlam yüklü bu projeye katkı koyan herkese gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Bozbey ‘‘Arasta’’ inşaatına en kısa sürede başlanmasının planlandığını belirtti.

Hemşehri derneklerine verdiği değeri her zaman gördüklerini belirten dernek başkanları da Başkan Bozbey’e teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

  • Anadolu Arastası Dernekleri’ne plaket
  • Anadolu Arastası Dernekleri’ne plaket

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016