Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey aşure dağıttı

24.10.2015 16:12
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Muharrem ayı nedeniyle vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından dağıtılan aşure ikramını Başkan Mustafa Bozbey yaptı. Bozbey, Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü ve eşi Seden Bozbey ile oğulları Meriç’in de katıldığı aşure ikramını İhsaniye Pazar Alanı’nda kendi elleriyle yaptı. Geleneksel hale gelen ve bu yıl ilki İhsaniye Pazar Alanı’nda düzenlenen aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ikram sırasında Başkan Mustafa Bozbey bir süre kazanın başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı.

 

Başkan Bozbey daha sonra İhsaniye Mahallesi esnafı tarafından dağıtılan aşure ikramına da katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Önümüzdeki günlerde Balkan, Ataevler, Nilüfer Belediyesi Halk Evi önü, Yüzüncü Yıl, Cumhuriyet, Çamlıca, Karaman, Fethiye, Konak, Kültür, Üçevler, Görükle olmak üzere Nilüfer’de birçok noktada daha devam edecek aşure ikramlarında binlerce kişiye aşure dağıtımında bulunulacak.

  • Başkan Bozbey aşure dağıttı
  • Başkan Bozbey aşure dağıttı
  • Başkan Bozbey aşure dağıttı
  • Başkan Bozbey aşure dağıttı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016