Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüferliler vergi ödemelerini ATM’lerden yapabiliyor

02.11.2015 14:01
Google+ ile paylaş
Nilüferliler emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergi ödemelerini belediye hizmet binasına gelmeden internet üzerinden ve kentin çeşitli bölgelerine yerleştiren Nilüfer Belediyesi Ödeme Noktaları’ndan gerçekleştirebiliyor.

Nilüferliler son ödeme tarihi 30 Kasım olan emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergi ödemelerini artık daha kolay yapabiliyor. İsteyenler vergi ödemelerini Beşevler Karafatma Meydanı, CarrefourSA AVM, Nilüfer Belediyesi Halk Evi ve Ataevler Magazin Outlet önünde bulunan Nilüfer Belediyesi (ATM) Ödeme Noktaları’ndan nakit veya kredi kartıyla ödeyebiliyor. Vatandaşlar Nilüfer Belediyesi’nin www.e-islem.net internet sitesi üzerinden de vergi borcu sorgulama ve kredi kartıyla ödeme işlemlerini gerçekleştirilebiliyor.

 

Öte yandan Nilüfer Belediyesi veznesinden ödemelerin yapılabilmesi için de Nilüfer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü 21-22 Kasım ve 28-29 Kasım tarihlerinde hafta sonu vatandaşlara hizmet verecek. Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne gelerek vergi ödemesi yapmak isteyenler için vezneler belirtilen tarihler arasında cumartesi ve pazar günleri sabah saat 09:00’dan 16:00’a kadar açık olacak.

  • Nilüferliler vergi ödemelerini ATM’lerden yapabiliyor
  • Nilüferliler vergi ödemelerini ATM’lerden yapabiliyor

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016