Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den öğrencilere: Hedef yoksa başarı da yoktur

03.12.2015 10:58
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Plato Koleji tarafından düzenlenen “Kariyer Günleri” etkinliğine konuk oldu. Renkli geçen buluşmada Bozbey, öğrencilere tecrübe ve çalışmalarını anlatarak deneyimlerini aktardı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğrencilerle buluşmalarını Plato Koleji ile sürdürdü. Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe öğrenciler büyük ilgi gösterdi. ”Rol Model” olarak tecrübe ve deneyimlerini öğrencilere aktaran Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 1999 yılında Nilüfer Belediye Başkanı seçildiğinden bugüne kadar Nilüfer’de yaşanan değişimi ve bu süreçteki deneyimlerini anlattı. Öğrencilerin gerçek bir başarıyı elde edebilmeleri için öncelikle bir hedeflerinin olması gerektiğini söyleyen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “Tüm gençlere tavsiyem önce kendinize hedef seçin. Önünüze çıkan sorunları aşarak adım adım hedefinize ulaşmanız gerekir. Yani ‘Ben bu yılımı bitireyim de ileriki senelerde kendime bir hedef belirlerim’ dediğiniz andan itibaren başarı şansınız yoktur. Hedef yoksa başarı da yoktur. Tarihte de baktığımızda liderlerin kilitlendiği hedefe ulaşabildiklerini görüyoruz. Ulaşacağı hedefe göre insanlar riski de kabullenmiş oluyorlar. Bu herkes için geçerlidir. Tabi bu hedeflere ilerlerken insan sevgisini canlı sevgisini de unutmamak gerekiyor” dedi

Etkinlik sonunda öğrenciler ile bol bol fotoğraf çektiren Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e katılımlarından dolayı Plato Eğitim ve Öğretim Okulları Kurucusu Zeki Uzun çiçek vererek teşekkür etti.

  • Bozbey’den öğrencilere: Hedef yoksa başarı da yoktur
  • Bozbey’den öğrencilere: Hedef yoksa başarı da yoktur
  • Bozbey’den öğrencilere: Hedef yoksa başarı da yoktur

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016