Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan nerede kitap orada

09.12.2015 16:21
Google+ ile paylaş
Çocukların kitapla tanışması için çok sayıda proje hayata geçiren Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü, “Başkan Burada” Projesi’ne de çocuklara armağan ettiği kitaplarla destek oluyor.

Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü, "Başkan Burada, Kitap Burada" diyerek Başkan Burada projesinde çocuklara hediye ettiği kitaplarla yer alıyor. 

Makamını her hafta Cuma günleri ilçenin bir mahallesine taşıyan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, burada mahalle halkıyla bir araya gelirken, Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü de armağan ettiği kitaplarıyla çocukların yanında oluyor.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, gittiği her mahallede çocuklara kitap armağan ediyor.

 

Kitaplara erişmekte güçlük yaşayan çocukları kitaplarla buluşturmayı amaçlayan proje sayesinde, Nilüfer Belediyesi Başkanı Mustafa Bozbey'in bugüne dek makamını taşıdığı, Tahtalı, Güngören, Korubaşı, Badırga, Fadıllı’nın da aralarında yer aldığı çok sayıda mahallede toplam 442 çocuğa kitap hediye edildi.  Çocuklar da Başkan Bozbey’in elinden en güzel armağanı almanın mutluluğunu yaşadı.

Başkan Burada projesi ile eşzamanlı olarak sürecek olan "Başkan Burada, Kitap Burada", Aralık ayı sonuna kadar 100’e yakın çocuğa daha ulaşmayı hedefliyor. 

  • Başkan nerede kitap orada
  • Başkan nerede kitap orada
  • Başkan nerede kitap orada

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016