Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi personeline TÖMER’den indirim

06.01.2016 15:03
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ile TÖMER arasında imzalanan protokol ile personel ve birinci derecede yakınlarına yabancı dil kursunda indirim sağlanacak.

Nilüfer Belediyesi personelinin yabancı dil eğitimine destek amacıyla TÖMER Bursa Şubesi ile indirim protokolü imzalandı. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ile TÖMER Bursa Şube yetkilisi Prof. Dr. M. Ertan Gökme,n Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde protokolü imzalayarak hayata geçirdi.

 

2016 yılı Aralık ayına kadar geçerli olacak protokol, Nilüfer Belediyesi personeli ile birinci derece yakınlarını kapsıyor. TÖMER’de yabancı dil eğitimi almak isteyen personel ve yakınlarına yüzde 30 indirim sağlanan anlaşmada, hafta içi ve hafta sonu seçenekleri de bulunuyor.

 

Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, “Personelimiz ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği çeşitli indirim anlaşmaları yapıyoruz. TÖMER ile imzaladığımız protokolle de personelimiz daha uygun şartlarda yabancı dil kurslarından faydalanabilecek” dedi.

  • Nilüfer Belediyesi personeline TÖMER’den indirim

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016