Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Kış Spor Okulları’na yoğun ilgi

12.01.2016 15:04
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor’un düzenlediği Kış Spor Okulları 4. dönem kursları başladı. Çok sayıda branşta düzenlenen kursların yeni döneminde 232 çocuk yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacak.

Nilüfer’de her yaştan insanın spor yapabilmesi ve gelecek nesillerin sporla iç içe olması için sayısız proje hayata geçiren Nilüfer Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Kış Spor Okulları büyük ilgi görüyor. Futbol, voleybol, basketbol, jimnastik, temel spor eğitimleri ve masa tenisi dallarında düzenlenen kursların 4. dönemi de geniş katılımla başladı. Yeni dönemde toplam 232 minik, sporun çeşitli dallarında eğitim alarak kendini geliştirme fırsatı bulacak. Kurslar, Üçevler’deki Nilüfer Belediyesi Spor Tesisleri ile Yüzüncü Yıl Spor ve Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor. 


Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı Ali Karamık  “Spor kenti Nilüfer anlayışı ile hareket ediyoruz. Her yaştan gencin sporla tanışabilmesi için biz çalışmalarımıza her geçen gün yenilerini ekliyoruz. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Nilüfer’de sporun her dalının yapılması için gereken desteği bizlere her zaman veriyor. Verdiği destek için Başkanımız Mustafa Bozbey’e teşekkür ediyoruz” dedi. 

  • Kış Spor Okulları’na yoğun ilgi
  • Kış Spor Okulları’na yoğun ilgi
  • Kış Spor Okulları’na yoğun ilgi
  • Kış Spor Okulları’na yoğun ilgi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016