Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Fidanlar Nilüfer Belediyesi’nden

26.01.2016 16:02
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi’nin yeşile daha fazla katkıda bulunmak için ‘Geleceğimiz için sen de fidan dik’ sloganıyla başlattığı ağaçlandırma kampanyası devam ediyor. İsteyen herkes Nilüfer Belediyesi’nin ücretsiz dağıttığı fidanlardan alabiliyor.

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için her yıl ağaçlandırma sezonunda ücretsiz fidan dağıtan Nilüfer Belediyesi bu yıl da ‘Geleceğimiz için sen de fidan dik’ sloganıyla kampanyayı sürdürüyor. 

15 Ocak’tan bu yana Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde ücretsiz fidan dağıtımı yapılıyor. Yeşil bir kent isteyenler Alaaddinbey Hizmet Binası’ndaki Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne mesai saatleri içinde uygun bir araçla gittikleri takdirde fidanlardan ücretsiz olarak alabiliyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde arguvan, oya ağacı, süs eriği, çınar, akasya, ıhlamur, selvi fidanları ve benzeri dış mekan bitkileri dağıtılıyor.

Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, fidan dağıtımının yanı sıra Mart ayı boyunca fidan dikimi etkinlikleri de düzenleyecek.

Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü geçtiğimiz yıl yaklaşık 13 bin fidanı toprakla buluşturdu. 

  • Fidanlar Nilüfer Belediyesi’nden
  • Fidanlar Nilüfer Belediyesi’nden
  • Fidanlar Nilüfer Belediyesi’nden
  • Fidanlar Nilüfer Belediyesi’nden

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016