Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Bando Gölyazı’da caz rüzgarı estirdi

28.01.2016 17:10
Google+ ile paylaş
Nilüfer Bando, Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali kapsamında "İyi bir şey" sloganıyla Gölyazı’da halkı caz şölenine davet ederken, Çocuk Atölyesi’nde de öğrencilerle birlikte çalarak renkli dakikalara imza attı.

Kültür ve sanat kenti Nilüfer’de 29 Ocak Cuma günü (yarın) başlayacak olan Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali yaklaştıkça heyecan da artıyor. Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Türkiye ve dünya starlarının caz tutkunları ile buluşacağı festival öncesi Nilüfer Bando kentin çeşitli noktalarında performanslarını sergileyerek halkı bu büyük buluşmaya davet etmeyi sürdürüyor. Son olarak Gölyazı’da halkla bir araya gelerek festivale davet eden Nilüfer Bando, performansıyla izleyenlerden tam not aldı.

 

Nilüfer Bando etkinlik kapsamında Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Eşitlik Birimi’ne bağlı Kadın ve Çocuk Merkezi tarafından hayata geçirilen Çocuk Atölyesi’ni ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi Gölyazı Çok Amaçlı Salon’da ritim, yaratıcı drama, marakas yapımı gibi çalışmalara imza atan çocuklarla bir araya gelen Nilüfer Bando, birlikte performans sergiledi. Öğrenciler müzik aletleriyle Nilüfer Bando ekibine eşlik ederken renkli görüntülere imza atıldı. 

  • Nilüfer Bando Gölyazı’da caz rüzgarı estirdi
  • Nilüfer Bando Gölyazı’da caz rüzgarı estirdi
  • Nilüfer Bando Gölyazı’da caz rüzgarı estirdi
  • Nilüfer Bando Gölyazı’da caz rüzgarı estirdi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016