Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi’nden teşekkür ziyareti

04.02.2016 10:38
Google+ ile paylaş
Güvenli yaşam alanları ve güvenli kentler oluşturmak için çalışmalarını sürdüren Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi Şube Müdürü Murat Halis, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek verdiği destek için teşekkür etti.

Nilüfer’in güvenli kent olabilmesi için sivil toplum örgütleri, kamu kurum ve kuruluşlarıyla ortak projeler yürüten Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi Şube Müdürü Murat Halis, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Halk Evi’nde  ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Beşevler Mahalle Muhtarı Erol Yılmazer ve Barış Mahallesi Muhtarı Hasan İlden’in de katıldığı toplantıda Şube Müdürü Murat Halis, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, Beşevler Mahalle Muhtarı Erol Yılmazer, Barış Mahallesi Muhtarı Hasan İlden’in de katıldığı toplantıda Şube Müdürü Murat Halis, Toplum Destekli Polis Merkezi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Son zamanlarda artan telefonla dolandırıcılıklara karşı vatandaşları sık sık bilgilendirdiklerini kaydeden Şube Müdürü Murat Halis, Başkan Bozbey’e destekleri için teşekkür ederek plaket verdi.

Başkan Mustafa Bozbey de Nilüfer’in güvenli bir kent olabilmesi için özverili çalışmalar yürüten Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi Şube Müdürü Murat Halis ve merkez çalışanlarına teşekkür etti. 

  • Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi’nden teşekkür ziyareti
  • Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi’nden teşekkür ziyareti
  • Nilüfer Toplum Destekli Polis Merkezi’nden teşekkür ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016