Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi

10.02.2016 10:22
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi personeline her yıl olduğu gibi bu yıl da iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmeye başlandı. Eğitimlerde, tüm çalışanlar iş güvenliğinde üzerlerine düşen görevler hakkında bilgilendiriliyor.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda her zaman üst düzey önlemler alan Nilüfer Belediyesi, personele yönelik eğitimleri de her yıl veriyor. Bu yıl da A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Leyla Taşfiliz, Halk Evi’nde işçi, memur, sözleşmeli personel ve taşeron çalışanlara yönelik eğitimlere başladı. Eğitimlere tüm personel katılıyor. Kazaları asgariye indirip daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanması amacıyla düzenlenen eğitimlerde herkes iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda üzerlerine düşen sorumluluk hakkında bilgilendiriliyor.

 

Toplantıda belediye personeline, yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, işyeri temizliği ve düzeni, kimyasal, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, elle kaldırma ve taşıma, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, güvenlik ve sağlık işaretleri, işyerindeki tehlikeler, iş güvenliği konusu ile ilgili örnekler veriliyor. 

  • Nilüfer Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi
  • Nilüfer Belediyesi personeline iş güvenliği eğitimi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016