Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Çalı da sertifika mutluluğu

08.06.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi ile Nilüfer Halk Eğitim Merkezi’nin işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören ev tekstili ürünlerine yönelik kursları tamamlayan katılımcılar için sertifika törenleri devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Emin Ay, Çalı’da yeni kurslar açılması yönünde talepler geldiğini belirttiği konuşmasında bu konuda çalışmaların yapılacağını ifade ederken “Tek şartım buradaki her kursiyerin yeni açılan kurslara birini daha getirmesi. Katılımlarınızdan ve yıl boyunca yaptığınız çalışmalardan oldukça memnunuz. Hepinize ve sizleri kurslara gönderen ailenize teşekkür ederim,” dedi. 

Milli Eğitim Şube Müdürü Vedat Balkaya da öğrenmenin yaşı ve sınırının olmadığını vurguladı. Balkaya, “Yeter ki siz bizden isteyin. Sizlere her türlü eğitim olanağını sağlarız. Yalnız bu yaptıklarınızı sandıklara terk etmeyin. Pazarlayarak ailenize, ekonomiye katkıda bulunun,” diye konuştu. 

Törende Çalılı kadınlara bir müjde veren Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Karamık ise “Ürettiklerinizi satışa sunabilmeniz için belediye olarak sizlere yer tahsisinde bulunacağız. Ayrıca gelecek dönem kurslarımız için yeni bir mekan tesisi ettik. Bundan böyle kursiyerlerimiz hem mesleki eğitim olanağı hem de spor olanağını aynı çatı altında bulabilecek,” dedi. 

Konuşmaların ardından sertifikalarını alan kursiyerlerin sergilediği ürünler beğeniyle incelendi.
  • Çalı da sertifika mutluluğu
  • Çalı da sertifika mutluluğu
  • Çalı da sertifika mutluluğu
  • Çalı da sertifika mutluluğu
  • Çalı da sertifika mutluluğu
  • Çalı da sertifika mutluluğu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016