Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’e ikinci huzurevi

06.04.2016 15:08
Google+ ile paylaş
Nilüfer’e yeni bir huzurevi daha yapılması için ilk adım atıldı. Çamlıca Mahallesi’ne yapılacak olan Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi projesinin protokolü imzalandı.

Nilüfer Belediyesi, hayırsever desteğiyle ilçeye ikinci bir huzurevi kazandırıyor. Yakın zamanda açılışı yapılacak olan İnci-Taner Altınmakas Huzurevi’nin ardından ikinci huzurevinin yapılması için Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde düzenlenen toplantıda hayırsever İzzet Şadi Sayarel ile Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey protokol imzaladı.

 

Protokol töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamaları ile Türkiye’de örnek gösterilir hale geldiğini belirtti. Başkan Bozbey, “Hayata geçirdiğimiz çalışmalarda sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliklerimiz ve derneklerin katkılarının yanı sıra hayırseverlerin desteği de elimizi güçlendiriyor. Hayırsever Altınmakas ailesinin destekleriyle yaşama geçireceğimiz Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi’nin açılışı için artık gün sayıyoruz. İş birliği projeleri olan Olgun Gençlik Merkezi, Nilüfer Belediyesi Lions Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi ve Alzheimer Hastaları Yaşlı Bakım Evi de kentteki büyük bir ihtiyacı giderecek projelerimiz arasında” dedi.

 

30 ay içinde tamamlanacak

 

İkinci huzurevinin Nilüfer’e değer katacağını kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “İzzet Şadi Sayarel’in projesi Nilüfer’e değer katacak ve bize güç verecek. Nilüfer Belediyesi İzzet Şadi Sayarel Huzurevi, Çamlıca Mahallesi’nde, mülkiyesi belediyemize ait 3 bin 500 metrekarelik arsaya yapılacak. İnşaat 30 ay içerisinde tamamlanarak belediyemize bağışlanacak. Nilüferimize, Bursamıza ve ülkemize hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Hayırsever İzzet Şadi Sayarel de projenin kendisini çok heyecanlandırdığını kaydederek, emeği geçenlere teşekkür etti.  Konuşmaların ardından Sayarel ve Bozbey, protokole imza atarak projenin startını verdi. 

  • Nilüfer’e ikinci huzurevi
  • Nilüfer’e ikinci huzurevi
  • Nilüfer’e ikinci huzurevi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016