Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in yıldızları namağlup şampiyon

06.04.2016 17:12
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Yıldız Takımı, Yıldızlar İl Birinciliği’nde 6 maçın tamamını kazanarak, yenilgisiz Bursa şampiyonu oldu.

Yıldızlar İl Birinciliği’nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor Erkek Hentbol Yıldız Takımı, grubun son maçında rakibi Mudanya Polis Gücü Spor’la karşılaştı. Mudanya Spor Salonu’nda oynanan maçı Nilüfer Belediyespor 41-20 gibi farklı bir skorla yenerek namağlup şampiyon oldu.


6 kategoride 140 altyapı sporcusu ile hentbol akademisi gibi çalıştıklarını belirten Nilüfer Belediyespor Altyapı Antrenörü Funda Geyik, “Hem kulüp yönetimimizin desteği hem de çocuklarımızın özverili çalışmaları sayesinde başarılı oluyoruz. Spor kenti Nilüfer misyonuna uygun olarak, hedeflerimizi belirliyoruz. Yenilgisiz elde ettiğimiz Bursa şampiyonluğunu Nilüfer Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediyespor Başkanımız Ali Karamık’a hediye ediyoruz. Önümüzdeki hafta Meltem Koleji, Bursa Hentbol Kulübü ve Mudanya Polis Gücü Spor ile Küçükler Bursa İl Birinciliği müsabakaları başlayacak. Amacımız bu guruplarda da şampiyon olmak” dedi.

  • Nilüfer’in yıldızları namağlup şampiyon

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016