Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Doğanköy hizmetlerden memnun

15.04.2016 17:01
Google+ ile paylaş
‘Başkan Burada’ projesi kapsamında Başkan Bozbey’i ağırlayan Doğanköy Mahallesi sakinleri verilen hizmetlerden duydukları memnuniyeti ilettiler. Başkan Bozbey de mahallenin yakın zamanda yeni bir meydana kavuşacağını açıkladı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Başkan Burada’ projesi kapsamında makamını Nilüfer’in farklı mahallelerine taşımaya devam ediyor. Proje ile gittiği her mahallenin sorunlarını yerinde inceleyen, halkın talep ve önerilerine kulan veren Bozbey’in bu haftaki durağı Doğanköy Mahallesi oldu. Başkan Bozbey, ilk olarak mahalle esnafını ziyaret etti ve hayırlı işler dileklerinde bulundu. Daha sonra Doğanköy Mahalle Muhtarı Cemal Çalışkan ve azalarıyla karavandaki makamında görüşen Bozbey, Doğanköy Mahallesi’ne ilişkin talep ve önerileri dinledi. Mahalle meydanının yeniden düzenlenmesi için çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Başkan Bozbey, “Proje tamamlandığında mahallemize değer katacak. Mahallenin ihtiyacı olan asfalt ve kaldırım sorununu birçok sokakta çözdük. Tepe Sokak’ta şuyulandırma çalışmaları devam ediyor. Buradaki çalışmalar da tamamlandıktan sonra Doğanköy’de kaldırım sorunu kalmayacak” dedi.

 

Etkinliklere en fazla katılım Doğanköy’den

Boyun Kadar Kitap Oku Yarışması ve Spor Şenlikleri’ne en çok katılımın Doğanköy’den olduğunu söyleyen Başkan Bozbey, “Etkinliklerimize yüzde 100 katılım sağlayan öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu yıl da düzenleyeceğimiz Spor Şenlikleri’ne aynı şekilde katılım bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Mahalleye yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını dile getiren Doğanköy Mahalle Muhtarı Cemal Çalışkan da, mahalle meydanında bulunan caminin ihtiyaçlarının giderilmesi talebinde bulundu. Çalışkan, “Temizlik Hizmetleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personeline emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Cami yönetimi ve Okul Aile Birliği ile ortak akıl çerçevesinde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi. Başkan Bozbey, kendisini ziyaret eden Doğanköy İlk ve Ortaokulu öğrencileriyle de sohbet etti ve onlara çeşitli hediyeler verdi.

  • Doğanköy hizmetlerden memnun
  • Doğanköy hizmetlerden memnun
  • Doğanköy hizmetlerden memnun

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016