Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

HASVAK’tan Bozbey’e teşekkür plaketi

24.04.2016 19:17
Google+ ile paylaş
Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı Bursa Şubesi, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e, Sağlıkta Başarı Ödülleri gecesine verilen destek için plaketle teşekkür etti.

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı Bursa Şubesi (HASVAK) Sağlıkta Başarı Ödülleri gala gecesi düzenledi. Geliri Nilüfer Belediyesi tarafından sağlanan arazide yapılacak olan Engelsiz Park Projesine aktarılacak gece  Podyum Davet’te düzenlendi.  Deniz Akkaya’nın sunduğu gecede sanatçı Selami Şahin de konser verdi.


Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e desteklerinden dolayı plaket verildi. HASVAK Bursa Şubesi Başkanı Zerrin Özgüle, Başkan Bozbey’e verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Zerrin Özgüle, “Sivil toplum örgütlerimizi ve tüm halkımızı birlikte çalışmaya ve köprüler kurmaya davet ediyoruz. Hakikaten güç birliği olunca daha büyük ve daha doğru işler ortaya çıkıyor” dedi.


Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de Sağlıkta Başarı Ödülleri gala gecesinde elde edilecek gelirle Nilüfer’de çocukların ve özellikle kadınların kullanacağı bir park yapılacağını söyleyerek, parkın yapılmasına katkı koyan herkese teşekkür etti.


Konuşmaların ardından Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e plaketini HASVAK Bursa Şubesi Başkanı Zerrin Özgüle ve Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kaya Aksoy, sanatçı Deniz Akkaya ile  birlikte verdi.

  • HASVAK’tan Bozbey’e teşekkür plaketi
  • HASVAK’tan Bozbey’e teşekkür plaketi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016