Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Alkışlar Şempanzeler’e

26.04.2016 13:38
Google+ ile paylaş
5. Nilüfer Tiyatro Festivali’nde seyirci ile buluşan Şempanzeler alkışı topladı. SanatMahal ve Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’nun ortak yapımı Şempanzeler kadın-erkek ilişkilerini konu ediyor.

“Şempanzeler”  5. Nilüfer Tiyatro Festivali kapsamında ikinci kez seyirci ile buluştu. SanatMahal’de sahnelenen oyun, tiyatroseverlerden büyük ilgi gördü. İngiliz oyun yazarı Simon Bolck’un kaleminden çıkan Şempanzeler, Sanat Mahal ve Nilüfer Belediyesi ‘Tiyatro’ ortak yapımı olarak sahnelendi. Cem Uslu’nun yönettiği oyunda Erkan Bektaş, Emel Çölgeçen, Kerem Atabeyoğlu ve Şenol Önsel rol alıyor. Şempanzeler, başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli olay örgüsü ile Tiyatro Festivali’nin en dikkat çekici oyunlarından biri.

 

Oyunda, bebek bekleyen genç çift Stevie ve Mark ile onları, yalıtım malzemesi satın almaya ikna etmeye çalışan Lawrence ile Gabriel’i izleyenler hem kendilerinden hem eşleri ile kurdukları ilişkilerden çok şey buluyor. İlgiyle izlenen oyunun sonunda seyirciler, sanatçıları ayakta alkışladı.   

  • Alkışlar Şempanzeler’e
  • Alkışlar Şempanzeler’e

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016