Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Duygu Düzceler Nilüfer Belediyespor’da

04.05.2016 16:32
Google+ ile paylaş
Yeni sezonda iddialı bir takım kurmayı hedefleyen Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, ilk transferini başarılı pasör Duygu Düzceler’i kadrosuna katarak yaptı.

Yeni sezonda tüm branşlarda başarı hedefleyen Nilüfer Belediyespor, iddialı bir takım kurmak için transfer çalışmalarına erken başladı. Yeşil mavi beyazlı ekip, geçen sezon Çanakkale Belediyespor’da forma giyen pasör Duygu Düzceler’i 1 yıllığına kadrosuna kattı. Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık da katıldı.

Başarılı oyuncuyu bir yıldan beri takip ettiklerini belirten Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık, “Yönetim ve teknik kadro olarak hedefimiz ilk 5 içinde yer alıp, Avrupa Kupaları’na gitmek. Bunun için genç ve iddialı bir kadro kuracağız. Duygu Düzceler de bu sezonki yapılanmamızın önemli bir ismi olacak” dedi.

Nilüfer Belediyespor’a transfer olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Duygu Düzceler de, “Geçen sezon iyi bir performans sergiledim. Bu başarımı Nilüfer Belediyespor’da da devam ettirmek istiyorum. Takım olarak ligi hedeflediğimiz yerde bitirmek için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. 

  • Duygu Düzceler Nilüfer Belediyespor’da
  • Duygu Düzceler Nilüfer Belediyespor’da

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016