Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Buca Belediyesi’nden Nilüfer’e kıyaslama ziyareti

20.05.2016 16:39
Google+ ile paylaş
Buca Belediyesi’nden gelen bir heyet, Nilüfer Belediyesi’nin katılımcı bütçe ve stratejik plan çalışmaları hakkında bilgi alarak, fikir alışverişinde bulundu.

Nilüfer Belediyesi’ne farklı kurum ve kuruluşlardan kıyaslama ziyaretleri devam ediyor. Buca Belediyesi’nden bir heyet de Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde gördü. Başkan Danışmanı Cengiz Onur, Meclis üyesi Mahir Akbaş, Buca TİM Müdürü Özer Doğan, Strateji Müdürü Tülin Arna ve Mali İşler Müdürü Özlem Öztekin Özçelik’ten oluşan heyet, Nilüfer Belediyesi Meclis üyeleri Aysel Okumuş, Rahşan Duygu Tursun, Pınar Göz, Berna Hacer Bilici ve Nilüfer Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Derya Özgök ile görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

 

Nilüfer Belediyesi’nin stratejik plan ve katılımcı bütçe çalışmaları hakkında bilgi alan heyet, yapılan çalışmaları da yerinde inceledi. Heyet daha sonra Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Başkan Burada karavanındaki makamında ziyaret etti.  Başkan Burada projesi ve Nilüfer Belediyesi’nin diğer çalışmaları  hakkında heyete bilgiler veren Başkan Bozbey, insan odaklı ve kadına yönelik projeleri anlattı.

  • Buca Belediyesi’nden Nilüfer’e kıyaslama ziyareti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016