Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Sosyal tesis kararını halk verecek

21.05.2016 12:49
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi, Mahalle Komiteleri ile vatandaşları karar süreçlerine dâhil etmeye devam ediyor. Barış Mahallesi’nde yapılması planlanan Sosyal Tesis projesi, mahalle sakinlerinin de katıldığı toplantıda değerlendirildi.

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Kent Konseyi’nin demokrasiyi yerelden yaygınlaştırmak amacıyla 2009 yılında hayata geçirdiği Mahalle Komiteleri, 7’den 70’e tüm Nilüferlileri karar süreçlerine dâhil etmeye devam ediyor. Mahalle Komiteleri tarafından alınan kararlar doğrultusunda bugüne kadar birçok projeyi hayata geçiren Nilüfer Belediyesi, bu kez de Barış Mahallesi’ne yapılması planlanan Sosyal Tesis projesini, düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla halkın değerlendirmesine sundu.


Nilüfer Kent Konseyi ve Barış Mahalle Komitesi tarafından Barış Futbol Sahası’nda gerçekleştirilen toplantıya Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp, Nilüfer Belediyesi Park ve Bahçeler Danışmanı Dr. Sibel Özer, Plan ve Proje Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü'nden uzmanlar, Mahalle Komiteleri Ofis Sorumluları Suna Acar ve Musa İpekten ile Barış Mahallesi sakinleri katıldı. Proje hakkında detaylı bilgilendirmenin yapıldığı toplantıda, genç yaşlı her yaştan mahalle sakini görüşlerini dile getirdi. Toplantının sonunda, mahalle sakinleri tarafından ikinci bir toplantı yapılması yönünde görüş birliğine varıldı.

  • Sosyal tesis kararını halk verecek
  • Sosyal tesis kararını halk verecek
  • Sosyal tesis kararını halk verecek

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016