Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Darbe girişiminde bulunanları ve destek verenleri lanetliyorum

17.07.2016 13:04
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçecek darbe girişimini kınadı. Bozbey “Darbe girişiminde bulunanların gereken cezaya çarptırılması en büyük dileğimdir” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 15 Temmuz günü gerçekleşen darbe girişimine ilişkin açıklama yaptı.

Türkiye’nin tek ihtiyacının demokrasi olduğunu belirten Başkan Mustafa Bozbey şunları söyledi: “Darbe girişimini, darbecileri ve darbe girişimine destek verenleri kınıyorum.

Güzel ülkemin güzel insanları; ülkemde dün geceden bu yana yaşanan darbe girişimini her kim yapmış, her kim organize etmiş, her kim desteklemiş ve güzel ülkemi dünyada kötü duruma düşürmüş ise, bu ülkede demokrasi, özgürlük ve insan haklarından yana olan tüm insanlarımız için darbeyi lanetliyorum. Bunu yapanların, organize edenlerin gereken cezaya çarptırılması en büyük dileğimdir. Umarım bu darbeye vesile olanları yargının şeffaf yargılaması ile güzel ülkemin güzel insanları da net olarak öğrenmiş olur.

Darbe girişimi sırasında vefat edenlere, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum.”

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016