Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Belediyespor’a Sırp smaçör

29.08.2016 15:12
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyespor Voleybol Takımı, Sırp voleybolcu Aleksandra Crncevic’i 1 yıllığına kadrosuna kattı.

Voleybol Sultanlar Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor, yeni transferlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yeşil mavi beyazlı takım son olarak, Azerbaycan’ın Lokomotif Bakü takımında smaçör mevkiinde forma giyen 1987 doğumlu Aleksandra Crncevic’i transfer etti. 1.85 cm boyundaki başarılı smaçör Crncevic, Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde düzenlenen törenle kendisini 1 yıllığına Nilüfer Belediyespor’lu yapan sözleşmeyi imzaladı.

 

İmza töreninde konuşan Nilüfer Belediyespor Başkanı Ali Karamık, “Bu yıl oyuncu ve teknik kadroda büyük bir yenilenmeye gittik. Hedefi olan genç bir kadro oluşturduk. Aleksandra da uzun süredir takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

 

Nilüfer Belediyespor’a transfer olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Crncevic de  “Bireysel performans için değil, takımın başarısı ve performansını yükseltmek için oynayacağım” ifadelerini kullandı.

 

Sırp voleybolcu Aleksandra Crncevic daha önce Japonya, Hollanda ve Yunanistan liglerinin üst düzey takımlarında da forma giydi. 

  • Nilüfer Belediyespor’a Sırp smaçör

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016