Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Değişimi yönetmeye devam ediyoruz

06.09.2016 12:19
Google+ ile paylaş
Bursa Yeşil Lions Kulübü’nün toplantısına katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, göreve geldiklerinde kent için koydukları hedefleri gerçekleştirmek için çalıştıklarını belirterek “Biz değişimi yönetmeye devam ediyoruz” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Yeşil Lions Kulübü’nün aylık toplantısına konuk konuşmacı olarak katıldı. Eski CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz ve Yeşil Lions Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Başkan Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Göreve geldiklerinde kent için hedef koyduklarını ifade eden Bozbey, “2000 yılından bu yana sürdürdüğümüz kalite yönetim sistemi bu hedefleri tetikledi. Biz ölçüp değerlendiriyor ve sonra sonuçları geliştiriyoruz. Yurt dışından ödül alarak ülkemize getirdik. Sosyal, kültürel çalışmalarımız ve daha birçok projemiz Türkiye’ye örnek oluyor, uygulanıyor. Sorumluluğumuz olmadığı halde birçok konuda çalışmalar yaparak ‘Önce insan’ ilkesiyle hareket ediyoruz” dedi.

Nilüfer Bursa’nın incisi oldu

Nilüfer’in bugün Bursa’nın incisi olduğunu belirten Başkan Bozbey, “En büyük ödülü seçimlerde halktan alıyoruz. Biz değişimi yönetmeye devam ediyoruz. 1999 öncesi vatandaş belediyelerden yol, tretuvar, kanalizasyon isterdi. Bugün Nilüfer’in beklentileri spor, kültür-sanat, bilim etkinlikleri yönünde. Bizler kurum olarak ‘önce insan’ ilkesiyle toplumun tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çalışıyoruz. ‘Önce insan’ ilkesiyle değişimi yöneterek ‘Gülümseyin Nilüfer’desiniz’ diyoruz” şeklinde konuştu. Toplantı sonunda Dönem Başkanı Mahmut Demiröz, Başkan Bozbey’e teşekkür belgesi verdi.            

  • Bozbey: Değişimi yönetmeye devam ediyoruz
  • Bozbey: Değişimi yönetmeye devam ediyoruz
  • Bozbey: Değişimi yönetmeye devam ediyoruz

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016