Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey, Pedmer Tıp Merkezi’ni ziyaret etti

08.09.2016 16:05
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 2005 yılından itibaren çağdaş ve modern tıp uygulamalarını başarıyla uygulayan Özel Pedmer Tıp Merkezi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Her zaman daha iyiye’ anlayışıyla Ataevler Mahallesi İzmir Yolu üzerinde hizmet veren Özel Pedmer Tıp Merkezi’ni Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız, Meclis Üyesi Atakan Çorbacı ve Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Karamık ile birlikte ziyaret etti.

Başkan Bozbey, Pedmer Tıp Merkezi Genel Koordinatörü Timur Tanyer’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Tanyer, tıp merkezinde ağız ve diş sağlığı, çocuk sağlığı ve hastalıkları, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum ve çocuk gelişimi konusunda hizmet verdiklerini kaydetti. Tanyer, Özel Pedmer Tıp Merkezi’nin 2005 yılında çağdaş ve modern tıp uygulamalarını, etik değerleri temel alarak sunma ve referans merkezi hedefiyle kurulduğunu söyledi. Her zaman daha iyiye anlayışıyla kaliteli ve güler yüzlü hizmet verdiklerinin de altını çizen Tanyer, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de insan ve çevre sağlığının önemine vurgu yaparak Özel Pedmer Tıp Merkezi’ne çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin sonunda Başkan Bozbey Tıp Merkezi’ni gezerek hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

  • Bozbey, Pedmer Tıp Merkezi’ni ziyaret etti
  • Bozbey, Pedmer Tıp Merkezi’ni ziyaret etti
  • Bozbey, Pedmer Tıp Merkezi’ni ziyaret etti

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016