Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey’den Toplum Destekli Polis ekiplerine teşekkür

26.10.2016 16:15
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman ile Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Müdür Murat Halis ile bir araya gelen Başkan Bozbey ve Bukle Erman, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplum Destekli Polis projesi sayesinde sokak ve mahallelerde suç oranlarında önemli ölçüde azalma olduğuna dikkati çeken Bozbey, “Bu projenin Türkiye genelinde daha çok yayılarak sürdürülebilir olması gerek. Eğitici, bilinçlendirme çalışmaları halkın aydınlanmasında büyük rol oynadı. Böylece ekiplerimiz bir çok olayı önledi. Tüm ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toplu Destekli Şube Müdürü Murat Halis de okul ve mahallelerde çeşitli yaş gruplarına yönelik eğitici faaliyetlerin devam edeceğini belirtti.

 

Ziyaret sonunda Başkan Bozbey, Şube Müdürü Murat Halis’e günün anısına “Duruyoruz” etkinliğinde 5990 kişiyle yapılan Atatürk portresi hediye etti. 

  • Bozbey’den Toplum Destekli Polis ekiplerine teşekkür

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016