Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

‘‘Tuvaller çocuklarım gibi’’

19.11.2016 20:19
Google+ ile paylaş
Uzun yıllar resim sanatına gönül veren ressam Güler Ganiz, Bursa’daki üçüncü resim sergisini Konak Kültürevi’nde açtı.

Nilüfer Belediyesi Konak Kültürevi, birbirinden değerli sergilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bursa’nın tarihi sokaklarını, köylerin doğayla bütünleşen ayrıntılarını tuvale aktaran Ressam Güler Ganiz Bursa’daki üçüncü resim sergisini Konak Kültürevi’nde sanatseverlerin beğenisine sundu. Ganiz’in sergi açılışına Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Berna Hacer Bilici, sanatçının yakınları ve sanatseverler katıldı.


Sanatın ve sanatçının her zaman yanlarında olduklarını kaydeden Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Berna Hacer Bilici, Güler Ganiz’e Başkan Bozbey’in selamını ileterek çalışmalarında başarılar diledi. Güler Ganiz de katılımcılara teşekkür ederek, “Hem babaannelik yapıyorum hem de anneannelik yapıyorum, bir taraftan çocuklarla ilgilenirken diğer bir taraftan da tuvallere çocuklarım gibi yaklaşıyorum ve onlara hayat veriyorum. Hayatın karmaşasından kurtulup Gölyazı gibi gezip gördüğüm yerlerin resmini çiziyorum” dedi.


Açılış konuşmalarının ardından Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Bilici ve ressam Ganiz katılımcılarla birlikte sergiyi gezdi.


  • ‘‘Tuvaller çocuklarım gibi’’
  • ‘‘Tuvaller çocuklarım gibi’’
  • ‘‘Tuvaller çocuklarım gibi’’

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016