Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey’den şampiyon öğrenciye ödül

06.09.2012 17:00
Google+ ile paylaş
Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’de MF3 puanıyla Bursa 1.’si ve Türkiye 5.’si olan Can Bakışkan’ı makamında ağırlayan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, başarıyı öğrenciyi kutlayarak ödüllendirdi.


 Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’de MF3 puanıyla Bursa 1.’si ve Türkiye 5.’si olan Can Bakışkan, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti. Adı Ahmet Erdem Anadolu Lisesi olarak değiştirilen Nilüfer Milli Piyango Anadolu Lisesi öğrencisi Can Bakışkan, MF3 alanında aldığı 557.8 puanla Bursa 1.’si ve Türkiye 5.’si oldu. Aynı zamanda Yabancı Dil Sınavı’nda da Türkiye’de ilk 20 arasına giren Bakışkan, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği’ne kayıt oldu. 

Yeni okuluna başlamadan önce Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret eden Bakışkan, başarısının kendisi için sürpriz olmadığını söylerken, kendisine destek verenlere teşekkür etti.  
Başarılı öğrenciyi kutlayan Başkan Mustafa Bozbey, Nilüfer’den çıkan şampiyonun kendisini ayrıca gururlandırdığını dile getirdi. Başkan Bozbey, başarılı öğrenci Bakışkan’ı altın ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. 
  •  Başkan Bozbey’den şampiyon öğrenciye ödül

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016