Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey personeli dinledi

12.01.2017 15:46
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğle yemeğini Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nden bir grup personelle yedi. Yemekte Başkan Bozbey, hem personelden beklentilerini dile getirdi hem de önerilerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışanlarla öğle yemeklerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Belediye personelinin motivasyonunu arttırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve Nilüferliler’e daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleşen buluşmalarda çalışmalarla ilgili de değerlendirmeler yapılıyor.

Başkan Bozbey, bu defa Strateji Geliştirme Müdürlüğü personeliyle yemekte buluştu. Yemeğe İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal ve İnsan Kaynakları Danışmanı Doç. Dr. Kurtuluş Kaymaz da katıldı.

Personelin önerilerini dinleyen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey “ Bu kurumun beyni Strateji Geliştirme Müdürlüğü’dür. Strateji Geliştirme Müdürlüğü çeşitli araştırma ve geliştirme (Ar-Ge)  faaliyetlerinin yürütülmesinde, yenilikçi projelerin geliştirilmesinde, bir kurumun gelecekteki stratejisini belirleyen, 50 sene sonra ne olacağını ölçebilen ve yönlendiren bir müdürlüktür. Bu nedenle çok önemsediğimiz Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nden beklentilerimiz de çok fazla” diye konuştu. 

  • Başkan Bozbey personeli dinledi
  • Başkan Bozbey personeli dinledi
  • Başkan Bozbey personeli dinledi

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016