Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’de karla mücadele alarmı

27.01.2017 14:18
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri, kenti etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte alarma geçti. Ekipler ulaşımın aksamaması için çalışırken, mevkiciler de yayaların güvenliği için iş başında.

Nilüfer Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü karla mücadele ekipleri, kar yağışının etkisini göstermesiyle birlikte yeniden sahaya çıktı. Karla mücadele için oluşturulan ekipler, iki vardiya halinde 24 saat ilçe genelinde görev başında. 100’ü aşkın personelin görev aldığı ekipler, kar yağışının etkili olduğu bölgelerde tuzlama çalışması yapıyor. Greyder ve küreme araçları da olumsuz bir durum halinde harekete geçmek için hazır kıta bekliyor.

 

Kar yağışının yoğun olduğu bölgelerle ana arterlerde tuzlama yapan ekipler, kırsal ve yüksek bölgelerde de kontrollerini sürdürüyor. Nilüfer Belediyesi karla mücadele ekipleri yolların açık kalması ve ulaşımın aksamaması için çalışmalarını aralıksız sürdürecek.

 

225 mevkici iş başında

 

Mevkiciler de kentin çeşitli noktalarında yaya ulaşımını kolaylaştırmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 225 mevkici,  kaldırım, üst geçit, otobüs durakları ile yaya yollarını kar ve buzdan temizlemek için aralıksız çalışıyor. 

  • Nilüfer’de karla mücadele alarmı
  • Nilüfer’de karla mücadele alarmı
  • Nilüfer’de karla mücadele alarmı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016