Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

BUTTİM yönetiminden Başkan Bozbey’e ziyaret

21.02.2017 08:42
Google+ ile paylaş
Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi’nin Ali Tiryaki başkanlığındaki yeni yönetimi Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi’nde (BUTTİM) yapılan son genel kurulda göreve gelen yeni yönetim, başlattığı ziyaretler kapsamında Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile Halk Evi’nde görüştü.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ile Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri’nin yer aldığı ziyarette Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Zekeriya Işık da bulundu.

Başkan Bozbey’in, yeni yönetime “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiği ziyarette BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, Nilüfer Belediyesi’nin 1999 yılından bu yana uyguladığı kalite yönetimi anlayışı ve örnek hizmetlerini yakından takip ettiklerini belirtti. Ali Tiryaki, başarılı uygulamaları için Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ile çalışma arkadaşlarını tebrik etti.

BUTTİM’in çalışmaları hakkında bilgi alan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de yeni yönetime başarılar diledi. Başkan Bozbey, iş dünyasına, istihdama doğrudan katkı sağlanması konusunda da büyük iş düştüğünü belirtti. 

  • BUTTİM yönetiminden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • BUTTİM yönetiminden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • BUTTİM yönetiminden Başkan Bozbey’e ziyaret
  • BUTTİM yönetiminden Başkan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016