Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: Kağıt israfını önlemek zorundayız

22.02.2017 14:14
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yazı İşleri Müdürlüğü personeliyle buluştuğu öğle yemeğinde elektronik imzanın yaygınlaştırılarak kağıt israfının önüne geçilmesi gerektiğini ifade etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, öğle yemeklerinde belediye personeliyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Belediye personelinin motivasyonunu artırmak ve kurum içi iletişimi güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen yemekte Başkan Bozbey, bu defa Yazı İşleri Müdürlüğü personelini Halk Evi’nde bulunan makamında ağırladı. Yemekte Mustafa Bozbey’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal da yer aldı.  

Personeliyle yemekte bir araya gelen Bozbey, çalışmalar hakkında bilgi alırken iyileştirme konularında da fikir alışverişinde bulundu.

Kamu kurumlarında kağıt israfının önüne geçilmesi gerektiğine dikkat çeken Bozbey, “Kurum olarak kağıt israfının önüne geçmemiz gerekiyor. Toplumumuzun bir belgeyi kağıda dökmek gibi bir alışkanlığı var. İlla kağıt üzerinde görmek istiyor ama o kağıt bir süre sonra kayboluyor. Kağıt israfının önlenmesi için elektronik imzayı etkin olarak kullanıyoruz. Böylece binlerce ağacı kurtararak çevreye önemli bir katkıda bulunuyoruz” dedi.

Başkan Bozbey, Yazı İşleri Müdürlüğü personeline çalışmaları için de teşekkür ederek başarılar diledi.  

  • Bozbey: Kağıt israfını önlemek zorundayız
  • Bozbey: Kağıt israfını önlemek zorundayız
  • Bozbey: Kağıt israfını önlemek zorundayız

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016