Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Fotoğraf Atölyesi’nden ‘AN’latan Öyküler…’

26.03.2017 11:38
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi Fotoğraf Atölyesi’nin 14 katılımcısı ‘AN’latan Öyküler...’ sergisiyle dönem boyunca çektikleri fotoğrafları sanatseverlerin beğenisine sundu.

Nilüfer Belediyesi Fotoğraf Atölyesi’ne katılan 14 fotoğraf meraklısı, dönem boyunca yaptıkları çalışmaları Konak Kültürevi’nde izlenime sundu. Eğitmenliğini Bahadır Öztümay’ın yaptığı Fotoğraf Atölyesi’ne katılan Gökmen Erer, Nail Tufan, Kağan Ayan, Nazlı Esin, Gülizar Aksoy, Rıza Aray, Dilara Kazancı, Sabiha Dinç, Halid Balmumcu, Deniz Doğru, Hülya Kutlubay, Gülşah Toy Kaplan ve Ercivan Yılmaz’ın fotoğrafları, meraklıları ile buluştu.


Serginin açılışını Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç yaptı. Güney Özkılınç, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına katılımcıları başarılarından dolayı kutladı. Nilüfer’in Misi (Gümüştepe) Mahallesi’nde Fotoğraf Müzesi açılacağını söyleyen Özkılınç, “Misi’de çok kısa zamanda gerek Bursalılarla gerekse tüm Türkiye ile buluşturacağımız bir Fotoğraf Müzesi olacak. Tarihsel önemlerine göre dönem makineleri, dönem fotoğrafları sergilenecek, karanlık odamız olacak ve tüm öğrencilere açık olacak. Aslında biz Misi’nin tüm sokaklarını bir sergi alanına dönüştürmeyi hedefliyoruz ve Fotoğraf Müzesi ile biz bunu taçlandırmayı düşünüyoruz” diye kaydetti.


Özkılınç, sergi açılışının ardından katılımcılara sertifikalarını verdi.

  • Fotoğraf Atölyesi’nden ‘AN’latan Öyküler…’
  • Fotoğraf Atölyesi’nden ‘AN’latan Öyküler…’
  • Fotoğraf Atölyesi’nden ‘AN’latan Öyküler…’

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016