Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer’in sultanlarına moral yemeği

13.04.2017 14:13
Google+ ile paylaş
Vestel Venüs Sultanlar Ligi baraj etabında gösterdiği performansla ligde kalmayı hak eden Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı sezon sonu yemeğinde idarecilerle bir araya gelerek moral depoladı.

Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Misi Kamp Karavan Tesisleri’nde düzenlenen sezon sonu yemeğinde buluştu. Nilüfer Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Bozbey ve kulüp idarecilerinin de katıldığı yemekte sezon değerlendirmesi de yapıldı. Baraj maçlarında oynadığı 6 maçtan 5’ini kazanarak ligde kalan Nilüfer Belediyespor Kadın Voleybol Takımı gelecek sezon için başarı sözü verdi.  

Yemeğe sporcular, teknik kadro, Nilüfer Belediyespor Kulübü Başkanı Muhammet Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey katıldı. Baraj etabındaki mücadelelerinden dolayı sporcuları kutlayan Başkan Mustafa Bozbey “Voleybolcularımızı baraj maçlarında gösterdikleri özveri ve performans için kutluyorum. Gelecek sezon çok daha iyi sonuçlar elde edeceğimizden eminim. Yönetimimiz ve teknik ekibimizin yeni sezon için gereken önlemleri alacağına inanıyorum. Şimdiden yeni sezon için başarılar diliyorum” dedi.

Desteklerinden dolayı Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e teşekkür eden Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Aydın “Dünyanın en prestijli ligi olan Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde mücadele etmek çok zor. Sezonu kötü bitirsek de genç kadromuzla baraj etabında olağanüstü bir mücadele sergileyip, ligde kalmayı başardık. Önümüzdeki sezonun planlamalarına şimdiden başlıyoruz. Yeni sezonda güçlü ve yarışmacı bir takım oluşturacağız” diye konuştu. 

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016