Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Minikler 23 Nisan coşkusunu Halk Evi’ne taşıdı

24.04.2017 16:32
Google+ ile paylaş
Özel Anadolu Anaokulu öğrencileri 23 Nisan coşkusunu, Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ne taşıdı. Minik öğrenciler, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman’ı ziyaret ederek bayram sevincini paylaştı.

Özel Anadolu Anaokulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Nilüfer Belediyesi Halk Evi’ni ziyaret etti. 6 yaş grubundan 18 öğrenciyi Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman ağırladı. Erman, ziyarete gelen öğrencilere Türk bayrağı dağıtarak belediye hakkında bilgiler verdi. Beşevler Cimnastik Salonu ile ilgili de bilgiler veren Erman cimnastiği, tüm sporların atası olarak tanımladı ve çocuklardan sporla mutlaka ilgilenmelerini istedi.

Erman’a okullarında düzenledikleri 23 Nisan kutlamaları hakkında bilgi veren öğrenciler Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği bayramı coşkuyla kutladıklarını anlattılar. Ziyarette minik öğrenciler hep birlikte 23 Nisan şarkısını seslendirdi. Öğrenciler 23 Nisan, Çocuk Bayramı ve Mustafa Kemaller Tükenmez şiirlerini de okuyarak bayram heyecanını bir kez daha yaşadı. 

  • Minikler 23 Nisan coşkusunu Halk Evi’ne taşıdı
  • Minikler 23 Nisan coşkusunu Halk Evi’ne taşıdı
  • Minikler 23 Nisan coşkusunu Halk Evi’ne taşıdı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016