Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Gençlerin futsal heyecanı

08.05.2017 17:50
Google+ ile paylaş
Nilüfer 16. Uluslararası Spor Şenlikleri, futsal heyecanıyla devam etti. Gençler kategorisinde Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, miniklerde ise Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu şampiyon oldu.

Futsal müsabakaları Nilüfer Belediyesi Üçevler Spor Tesisleri’nde gerçekleşti. Şenlik havasında geçen müsabakalar heyecanlı anlara sahne oldu. Futsal Gençler finalinde, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Kültür Okulları ile karşılaştı. Karşılaşma sonucunda, Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyonluk sevinci yaşadı. İMKB Fen Lisesi ile Hüseyin Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanan üçüncülük maçı da 8-8 beraberlikle sonuçlandı. Kullanılan seri penaltı atışları sonucu İMKB Fen Lisesi üçüncü oldu.

Futsal Minikler Kategorisi finalinde de Hasanağa Şehit Piyade Er Kadir Çavuşoğlu İlkokulu, şampiyon oldu. Öğretmen Mehmet Aras İlkokulu da rakibi Abdurrahman Vardar ilkokulu’nu 5-1 yenerek üçüncü oldu.
  • Gençlerin futsal heyecanı
  • Gençlerin futsal heyecanı
  • Gençlerin futsal heyecanı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016