Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

VM Medical Park Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsoru oldu

18.08.2017 13:58
Google+ ile paylaş
Avrupa ve Türkiye’de gösterdiği başarılarla adından söz ettiren Nilüfer Belediyespor’a VM Medical Park Bursa Hastanesi sağlık sponsoru oldu.

Yeni sezonda yeni başarılar hedefleyen Nilüfer Belediyespor’a VM Medical Park Bursa Hastanesi’nden destek geldi. 2017-2018 sezonunda Voleybol ve Hentbol’da birinci ligde mücadele edecek olan Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsorluğunu 2 yıllığına VM Medical Park Bursa Hastanesi üstlendi. Nilüfer Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen protokol törenine Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyespor Başkanı Muhammet Aydın ve VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan katıldı. Spor kenti olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, VM Medical Park Bursa Hastanesi’ne spora katkılarından dolayı teşekkür etti. Başkan Bozbey, “Böyle bir katkıyı sağladığı için Medical Park Hastanesi çalışanlarına ve doktorlarına teşekkür ederim. Umarım Medical Park Hastanemize işimiz düşmesin. Sporda zaman zaman olumsuzluklar sakatlanmalar olabiliyor. Bu durumlarda sizlerin desteği ile sporcularımızın biran önce sağlığına kavuşmasıdır. Bu anlamda ben Medical Park Gurubu’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan da “Spora ve sporcuya önem veren bir kurumuz. Sporun her zaman gelişmesini istiyoruz. İmkanlarımız yettiği sürece destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.


Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsorluğuna imza atan VM Medical Park Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan, Nilüfer Belediyespor Başkanı Muhammet Aydın ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey imza törenine katılan voleybol ve hentbol takımlarının sporcularıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

  • VM Medical Park Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsoru oldu
  • VM Medical Park Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsoru oldu
  • VM Medical Park Nilüfer Belediyespor’un sağlık sponsoru oldu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016