Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey kahvaltıyı çalışanlarıyla yaptı

29.09.2017 15:42
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya gelerek hem yeni projeler hakkında önerilerini dinledi hem de çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, personeliyle öğle yemeklerinin ardından bu kez sabah kahvaltılarında buluşmaya başladı.  İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün, personelin motivasyonunu artırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve halka daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla düzenlemeye başladığı kahvaltı buluşmalarının ilki Nilüfer Belediyesi Küçük Ölçekli  Kent Bostanları’nda, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeliyle yapıldı.  Kent Bostanları’nda yetişen doğal ürünlerin de yer aldığı kahvaltıda Başkan Bozbey personel ile bir süre sohbet etti. Çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin de yapıldığı buluşmaya katılan çalışanlar Başkan Bozbey ile  keyifli bir kahvaltı gerçekleştirdi.


Doğaya ve çevreye önem veren bir kurum olduklarını kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Personelimizle öğle yemeklerinin ardından sabah kahvaltılarında da bir araya gelmeye devam edeceğiz. Karşılıklı sohbet ederek hem çalışmaları hakkında hem de bireysel konularda görüşme fırsatımız olacak. Bugün Çevre ve Kontrol Müdürlüğü personeliyle GDO’ya karşı direncin simgesi olan Kent Bostanları’ndayız. Burayı bu hale getirenlere çok teşekkür ediyorum. Amacımız Nilüfer halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermek. Bunun içinde bu ortamda neler yapabileceğimiz hususunda görüş alışverişlerimiz oldu. Bundan sonra diğer müdürlüklerimizle de bir araya gelerek aynı ortamı yakalamış olacağız” dedi. Başkan Bozbey daha sonra Kent Bostanları’nı da gezerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

  • Başkan Bozbey kahvaltıyı çalışanlarıyla yaptı
  • Başkan Bozbey kahvaltıyı çalışanlarıyla yaptı
  • Başkan Bozbey kahvaltıyı çalışanlarıyla yaptı
  • Başkan Bozbey kahvaltıyı çalışanlarıyla yaptı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016