Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey: El birliğiyle Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz

06.10.2017 16:26
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Bozbey, “El birliğiyle çalışarak, Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, halkla buluşmalarının yanı sıra, belediye çalışanlarıyla da sık sık bir araya geliyor. Güne, Fen İşleri Müdürlüğü personeli ile kahvaltı yaparak başlayan Başkan Mustafa Bozbey, hem çalışanlarla sohbet etti hem de projeler hakkında detaylı bilgi aldı. Fen İşleri Müdürlüğü’nün, belediye ve kent için çok önemli olduğunu belirten Başkan Mustafa Bozbey, personele çeşitli uyarılarda da bulundu. Başkan Bozbey şöyle konuştu: “Teknik olarak araştırmacı ve yeniliklere açık olmalısınız. Malzeme ve uygulamada karar verici olan sizlersiniz. Bu yüzden malzemeyi iyi tanımalı, sonuç odaklı çalışmalı ve nitelikli projelerin altına hep birlikte imza atmalıyız. Tedbiri baştan almalı ve hep birlikte dikkatli hareket ederek, süreci iyi şekilde yönetmeliyiz. Projelerin, başlangıcından sonuna kadar kontrol çok önemli. Risk faktörlerini iyi değerlendirerek, kontrolleri çok iyi bir şekilde yapmalıyız. Bir işi, doğru bir şekilde bir kerede yapabilme sorumluluğunu taşımalıyız. Tasarrufu da ancak bu şekilde elde edebiliriz”

 

Personelin, önerilerini de dinleyen Başkan Mustafa Bozbey, “El birliğiyle çalışarak, Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz” dedi.

  • Bozbey: El birliğiyle Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz
  • Bozbey: El birliğiyle Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz
  • Bozbey: El birliğiyle Nilüfer’i daha iyi yerlere getireceğiz

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016