Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Başkan Bozbey çalışanlarla öğle yemeğinde buluştu

17.10.2017 14:58
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarıyla öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Mustafa Bozbey, hem personelden beklentilerini dile getirdi hem de halka daha iyi hizmet verebilmek için önerilerini dinledi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çalışanlarla öğle yemeklerinde bir araya gelmeye devam ediyor. Belediye personelinin motivasyonunu artırmak, kurum içi iletişimi güçlendirmek ve halka daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla gerçekleşen buluşmalarda, çalışmalarla ilgili de değerlendirmeler yapılıyor. Başkan Bozbey, bu kez Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeliyle yemekte buluştu. Yemeğe, Başkan Yardımcısı Yalçın Işıkyıldız ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Bircan Uysal da katıldı.


Yemekte personelle sohbet eden Bozbey, önerilerini dinledi ve iyi hizmet için yapılması gerekenlere ilişkin değerlendirmeler yaptı. Bozbey, kurum aidiyetine vurgu yaparak, “Kurumlarda kişiler gelip geçicidir. Kimsenin ismi akılda kalmaz ama kurumun adı daima yaşar. Bu nedenle her yaptığımız işi kurum adına yapmalıyız. Kurumu hep ileriye doğru götürerek vatandaşlarımızın güzel bir kentte yaşamalarını sağlamalıyız” dedi.

  • Başkan Bozbey çalışanlarla öğle yemeğinde buluştu
  • Başkan Bozbey çalışanlarla öğle yemeğinde buluştu
  • Başkan Bozbey çalışanlarla öğle yemeğinde buluştu

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016