Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Bozbey öğrencilere yerel yönetimleri anlattı

15.11.2017 07:59
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kendisini ziyaret eden anaokulu öğrencileriyle yerel yönetimleri konuştu. Öğrencilerle sohbet eden Bozbey, çocukluğundaki oyunları anlattı.

Özel Aydın Okulları Anaokulu, Zeynep Can Anaokulu, Okyanus Koleji öğrencileri, “Yerel Yönetimler” konusunu Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde Başkan Bozbey ile birlikte işledi. Nilüfer ‘Barış Meclisi’nde gerçekleşen buluşmada Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’nin hizmetleri hakkında bilgi verdi. Ziyarette minik öğrenciler çocuk haklarına dikkat çekmek için “Ben Çocuğum”, “Haklarım Var”, “ 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü” yazılı pankartlar açtı. Çocukların haklarını savunmak için gerçekleştirdikleri bu eylemi alkışlayan Bozbey de öğrencilere destek verdi.

 

Anaokulu öğrencilerinin sorularını da yanıtlayan Bozbey, çocuklardan gelen “Küçükken tablet ya da cep telefonunuz var mıydı? Nasıl oyun oynuyordunuz?” şeklindeki sorular üzerine çocukluğunu anlattı. Bozbey, “Çocukluk yıllarım Özlüce Mahallesi’nde geçti ve arkadaşlarımızla cilli oynardık, çelik çomak oynardık, ip çevirmece ve beş taş oynardık” diyerek çocukluk anılarını öğrencilerle paylaştı.

 

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Bukle Erman da anaokulu öğrencilerine kendisine bağlı bulunan müdürlüklerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

  • Bozbey öğrencilere yerel yönetimleri anlattı
  • Bozbey öğrencilere yerel yönetimleri anlattı
  • Bozbey öğrencilere yerel yönetimleri anlattı

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016