Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Nilüfer Kent Orkestrası’ndan Yeni Yıl Konseri

29.12.2017 09:53
Google+ ile paylaş
Nilüfer Belediyesi bünyesinde kurulan Nilüfer Kent Orkestrası Yeni Yıl Konseri ile izleyenleri büyüledi. Dr. Çağrı Şen yönetimindeki Nilüfer Kent Orkestrası, konserin sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı.

Nilüfer Belediyesi bünyesinde 2017 yılı Şubat ayında kurulan Nilüfer Kent Orkestrası, verdiği konserlerle hayran kitlesini her geçen gün arttırıyor. Verdiği her konserde büyük beğeni toplayan Nilüfer Kent Orkestrası bu defa Yeni Yıl Konseri ile Uğur Mumcu Sahnesi’nde sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Profesyonel olarak enstrüman çalan ve şarkı söyleyen müzik eğitimcileri ve müzik öğrencilerinden oluşan, Dr. Çağrı şen yönetimindeki Nilüfer Kent Orkestrası konsere,  “Merhaba”  isimli parça ile başladı.

 

“Başka Bahar”, “Mazi Kalbimde”, “Anlamazdın”, “Kalamış” ve “Cevriye Hanım” gibi eserleri seslendiren Nilüfer Kent Orkestrası, salon dolduranlara yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşattı. Orkestra üyeleri solo olarak söyledikleri parçalarla da büyük beğeni topladı. Konseri “Bahça Duvarından Aştım”  isimle parça ile sonlandıran Nilüfer Kent Orkestrası dakikalarca ayakta alkışlandı. Konser sonunda Nilüfer Belediyesi Başkan Koordinatörlerinden Dr. Sibel Özer,  Şef Çağrı Şen’i ve orkestra üyelerini kutlayarak, Başkan Mustafa Bozbey adına çiçek verdi.


  • Nilüfer Kent Orkestrası’ndan Yeni Yıl Konseri
  • Nilüfer Kent Orkestrası’ndan Yeni Yıl Konseri
  • Nilüfer Kent Orkestrası’ndan Yeni Yıl Konseri

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016