Nilufer Belediyesi Telefonu 444 1603

Akademik odalardan Bozbey’e ziyaret

07.03.2018 16:03
Google+ ile paylaş
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nin yeni yönetimleri Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, seçimleri tamamlanan akademik odaların temsilcilerini Halk Evi’ndeki makamında ağırladı. Başkan Bozbey ilk olarak TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Burak Özgen ve Yönetim Kurulu Üyeleri’yle bir araya geldi, ardından da TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Başkanı Murat Arabacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü.

 

Her iki odaya da hayırlı olsun dileklerinde bulunan Başkan Bozbey, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekti. Bozbey, “Akademik odaların her konuda sözü olmalı. Topluma önderlik yapacak çok az mecra kaldı. Özellikle akademik odaların, akademik formasyonu da dikkate aldığımızda önemli bir görevi var. Kamuoyunu bilgilendirme ve doğru bilgilerin aktarılması sorumluluğundasınız. Sizleri tebrik ediyorum. Kentin daha iyi, huzurlu yapılanmasını sağlamak için ortaklaşa çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


  • Akademik odalardan Bozbey’e ziyaret
  • Akademik odalardan Bozbey’e ziyaret
  • Akademik odalardan Bozbey’e ziyaret

Popüler Haberler

Kültür ve Sanat Kenti
Sokağın Aynası Orhan Kemal Sempozyumu yazar ve sanatçıları buluşturacak
28.11.2017
Kültür ve Sanat Kenti
Doğada bulduğu objeleri sanat eserine çevirdi
30.11.2017
Nilüfer Belediyespor
Nilüfer Belediyespor’a bisiklette iki madalya
18.05.2016